Moje záľuby <<<

Hodnotenie:
(1 Vote)

   Volám sa Peťka Andrejová. Som z Košíc a som klientkou Detského klubu ZPDaM v Košiciach. Do klubu chodím pravidelne v pondelky až štvrtky s mojím super asistentom Lukim. 

   V klube máme stále zaujímavý program. Najradšej vyberám a triedim kocky. Učím sa tak  rozoznávať farby: zelenú, modrú, červenú a žltú. Niekedy z kociek staviam vežičky. Tiež rada navliekam drevené korálky. Učím sa aj písať veľké tlačené písmenká a nacvičujem si môj podpis. 

   Veľmi sa teším, že chodievame spolu na výlety. Je to veľká zábava. Chodíme po Košiciach aj celom Slovensku. Najradšej sa s partiou prechádzam po Hlavnej ulici v Košiciach. Veľmi sa mi tam páči. Každý pondelok spolu chodíme na bowling, ktorý rada hrám. Hrávam s rampou a veľmi dobre sa mi darí. Keď máme tvorivé dielne, rada vyrábam mydielka. Baví ma pridávať rôzne vône do mydlovej hmoty. Potom nimi poteším mojich blízkych. 

   Páči sa mi aj na rehabke, kde sa mi dobre cvičí. V klube je super partia, preto sem rada chodím. Veľmi dobre sa tu cítim a mám tu dobrých kamarátov. 

 

Peťka Andrejová

 

 

Zobrazene 170 x Naposledy upravene autorom štvrtok, 18 august 2022 17:35